LEŠTÍCÍ A BRUSNÉ KOTOUČE
látkové, řasené, sisálové, brusné, stěrky a leštící pasty

O NÁS

Užitečné informace

Proč si vybrat Micron plus

Sady

Broušení

Kartáčování

Předleštění, leštění

Leštící a brusné pasty

Ruční nářadí, příslušenství

Ostatní

Připravili jsme
SOUTĚŽ O
LET BALONEM!více

MICRON PLUS s.r.o., patří v současné době mezi specialisty na výrobu leštících kotoučů. Díky rychlosti, kvalitě a výhodné ceně patří firma mezi hlavní dodavatele spotřebního materiálu v oblasti leštění.

MICRON PLUS JEN TO ZKUS!

 

Leštící kotouče bavlněné

ihned objednat

 

Bavlněné leštící kotouče vyrábíme z různých typů tkanin, což nám umožňuje výrazně upravovat jejich technické vlastnosti a rozšířit spektrum leštěných materiálů.

Naše leštící kotouče jsou určeny pro I. a II. stupeň leštění většiny kovů a galvanických povlaků, ať už ručně či strojně. Také je možné tyto kotouče použít pro leštění laků a vybraných leštitelných plastických hmot.

Podrobné informace o použití leštících kotoučů naleznete zde.

  • Složení: bavlněné výsekové listy
  • Materiál: 100% bavlna
  • Použití: jemné předleštění, leštění - vhodné použití past GAMA 76, PB 703, AVION, ALFA 535
  • Průměr leštícího kotouče: od 80 mm do 1000mm
  • Tloušťka: od 15 mm 25 mm (v případě potřeby větší tloušťky dát 2 a více kotoučů k sobě)
  • Průměr vnitřního otvoru: dle požadavků zákazníka

ihned objednat

Naše leštící kotouče pro všestranné a dlouhodobé používání

Naše nabídka leštících kotoučů obsahuje velké množství různých leštících kotoučů pro všestranné použití. Vybrat si můžete kotouče do vrtaček, přímých brusek, dvoukotoučových brusek i speciálních leštiček. Různé velikosti našich leštících kotoučů umožňují jejich použití u různých typů a velikostí leštících a brusných nástrojů.

Bavlněné leštící kotouče od nás mají široké využití. Můžete je využít pro leštění dřeva, plastů, barevných kovů, slitin titanu, ocelolitiny, nerezy nebo oceli. Při leštění jakéhokoliv materiálu vás naše leštící kotouče mile překvapí svojí dlouho životností.

Nenajdete-li v naší nabídce leštící kotouč dle svých požadavků, rádi vám jej vyrobíme na míru.

Bavlněné kotouče – Kaliko Bavlněné kotouče – Kaliko Bavlněné kotouče – Kaliko Bavlněné kotouče – Kaliko Molino Kepr Technická tkanina Počesané molino Kaliko Flanel Řasený kotouč Skládaný kotouč Zvlněný kotouč - TUCH WELLENRING Skládaný kotouč Řašený kotouč

CENÍK Ceny zobrazených kotoučů Vám sdělíme po vyžádnání na adrese info@micronplus.cz a nebo na telefonním čísle 546 425 111.
zavřít