LEŠTÍCÍ A BRUSNÉ KOTOUČE
látkové, řasené, sisálové, brusné, stěrky a leštící pasty

O NÁS

Užitečné informace

Proč si vybrat Micron plus

Sady

Broušení

Kartáčování

Předleštění, leštění

Leštící a brusné pasty

Ruční nářadí, příslušenství

Ostatní

Připravili jsme
SOUTĚŽ O
LET BALONEM!více

MICRON PLUS s.r.o., patří v současné době mezi specialisty na výrobu leštících kotoučů. Díky rychlosti, kvalitě a výhodné ceně patří firma mezi hlavní dodavatele spotřebního materiálu v oblasti leštění.

MICRON PLUS JEN TO ZKUS!

 

Sisálové leštící kotouče pro leštění mosazi a nerezi

ihned objednat

Kotouče jsou vhodné pro kartáčování a jemné předešťování především mosazi a nerezi. Kartáčování rotačními kotouči z přírodních vláken namazaných brusnými pastami, je operace kterou se upravují součásti určené pro galvanické pokování a předlešťování. Kartáčováním se především sjednotí povrch součástí složitých tvarů a odstraní se kysličníky vzniklé při broušení a oxidaci povrchu.

  • Složení: sisálová tkanina kombinovaná s bavlnou
  • Materiál: 100% sisal
  • Použití: předleštění, kartáčování (mosazi, nerezi, ...) - velmi vhodné při této operaci použít pastu GAMA 76, UNIPOL 320
  • Průměr: od 80 mm do 1000mm
  • Tloušťka: od 15 mm 25 mm (v případě potřeby větší tloušťky dát 2 a více kotoučů k sobě)
  • Průměr vnitřního otvoru: dle požadavků zákazníka

POZOR!! UPÍNACÍ PŘÍRUBA MUSÍ MÍT VNĚJŠÍ PRŮMĚR SHODNÝ S PRŮMĚREM KARTONOVÉHO STŘEDU. JINAK MŮŽE NASTAT UVOLNĚNÍ LAMEL.

Ceníky:

ihned objednat

Kotouč Sisal-bavlna, hustě šitý 8-10mm Sisal řasený, šňůrový Sisalový kotouč impregnovaný Sisalový kotouč šňůrový s kovovým středem šňůrový sisal – vhodný pro předleštování nepřístupních míst Kotouč Sisal-bavlna, šitý po 10mm, tloušťka 20mm Sialové kotouče - šňůrový, Sisal-bavlna, pouze Sisal Sisalový kotouč šňůrový s lepenkovým středem Špatné upnutí kotouče Dobré upnutí kotouče Vhodná upínací příruba

CENÍK Ceny zobrazených kotoučů Vám sdělíme po vyžádnání na adrese info@micronplus.cz a nebo na telefonním čísle 546 425 111.
zavřít