X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Produkty
počítadlo přístupů
online: 2
dnes: 113
týden: 453
celkem: 6703
Netkané textilie

Leštění starožitných a uměleckých předmětů

Partneři

Let balónem

Plstěné - filcové kotouče a tabule

Filcové kotouče se používají k broušení s nalepeným brusivem, leštění obvodem i plochou za použití leštící pasty. Kotouče je možné použít na kovy, ocel, sklo, šperky či mramor. Filcové kotouče lze použít také jako podložkové nebo vodící kotouče pod brusné pásy.

 

Pro dosažení větší tloušťky filcových kotoučů vyrábíme kotouče lepené, které jsou vždy násobkem kotoučů standartních šířek 10, 15, 20 a 25 mm. Tyto kotouče jsou vhodné pouze pro broušení při použití nalepených brusných zrn. Jejich výhodou je nižší pořizovací cena oproti kompaktním kolům.

Filcové kotouče se dají použít jako vodicí kotouče pod brusné pásy, ale jejich hlavní využití je pro leštění. S filcovými kotouči lze leštit obvod i plochou za použití vhodné leštící pasty. Při nízkých otáčkách se kotouče využívají k dokončovacím leštícím pracím, ale též je použít k leštění do vysokého lesku. Leštění lze provádět i kovů, oceli, skla, mramoru a šperků. Především v oblasti leštění šperků a drobných součástek mají filcové kotouče časté použití.

podkategorie
+
parametry
+
dostupnost
+
dostupnost
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 23
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 23