počítadlo přístupů
online: 0
dnes: 35
týden: 420
celkem: 166437
Další nabídka

Produkty firmy MARPOL

 

        Netkané textilie

        Let balónem

Leštění starožitných předmětů

    Jsme na facebooku

             Partneři

Perseniky, plachty

Perseniky pro gumové nafukovací čluny

Horní krycí persenik včetně překrytí závěsného motoru. Vypnutí perseniku obvodovým lanem a příčnými popruhy. Persenik je částečně prodyšný s odvětráním, z lehkého voděodolného materiálu pro časté zakrývání člunu.

   

Než vznikne samotný persenik, je zhotovena střihová plachta, kde se vytvoří budoucí tvar perseniku a jsou zde řešeny potřebné detaily.

  

 

Perseniky pro lodní třídu OPTIMIST

 Horní a spodní krycí persenik pro lodě Opimist. Spodní pereník je dvouvrstvý s tlumící pěnou pro ochránění trupu. Během šití věnujeme pozornost všem detailům a případným speciálním požadavkům zákazníka.

 

Perseniky pro motorové čluny

Přední persenik pro krytí příďového prostoru s uchycením na druky po obvodu boku plavidla. Hlavní krycí persenik kokpitu s využitím spádování od čelního skla k zádi plavidla. V horní části umístěné odvětrání. V namáhaných částech dvojité šití. 

  

 

Naše perseniky a plachty

Šijeme z kvalitních a funkčních látek s použitím UV odolných nití. Perseniky jsou realizovány v základním barevném provedení, nejčastěji černá, modrá, šedá (přesná specifikace na vyžádání). Rozměry dle přání zákazníka.

Kontaktujte nás na info@micronplus.cz nebo na tel. čísle 731 508 270.  

    Důležitý je každý detail.....