Další nabídka

        Netkané textilie

        Let balónem

Leštění starožitných předmětů

    Jsme na facebooku

             Partneři

Brzdící pásy - stěrky

Brzdící pásy z umělých a přírodních netkaných vláken

Stěrky a BRZDY -  brzdící pásy jsou určeny do válcoven, výroben plechů a dělících center. Jsou vyráběny v různém materiálovém provedení. Jedná se o výrobu z přírodních materiálů jako je BAVLNA , VLNA  a LEN , případně vzájemnou kombinací jednotlivých materiálových vláken. Nebo o výrobu z umělých vláken “SYNTHETIC  NEEDLE FELT“  na bázi polypropylenu a polyesteru. Výborných vlastností je dosaženo také vzájemnou kombinací vrstev z přírodních a umělých vláken.

Vyrábíme také stírací lišty z gumových pásů s textilní výztuhou.

Používají se především k odstraňování emulzí a zbytkových nečistot při válcování plechů a různých hutních profilů, nebo jako brzda při odvíjení svitků v dělících centrech – STEEL CENTRA. Dále lze používat při výrobě galvanicky pokovené a nepokovené pásové oceli válcované za studena, případně pro její povrchové úpravy jako kartáčování a leštění.

 

 

  • Materiál: 100% bavlna, vlna, pryže, polyamid, netkaná textilie z umělých vláken na bázi polypropylenu a polyesteru s označením SYNTHETIC NEEDLE FELT.
  • Použití: stírání oleje, chladících emulzí, čistění povrchu plechů a jako brzda v dělících centrech při dělení plechů.

 

  • SYNTHETIC NEEDLE FELT jsou dodávány v tloušťkách 5,6,8,9 a 10 mm v tuhosti 1000 , 1500 , 2000 až 3000 g/m2 Tuhost lze dále zvýšit impregnací, nebo tepelnou úpravou povrchu vláken.,
  • Vhodnou kombinací umělých a přírodních – savých vláken lze vyrobit stěrky a brzdící pásy s velký rozsahem vlastností, které se týkají, jak mechanické odolnosti, tak schopnosti menší, nebo větší absorpce  olejů a maziv.
  • Všechny stěrky a brzdné pásy lze používat oboustranně.

 

 

 

Pro požadavky výroby nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese info@micronplus.cz nebo na telefonních číslech 515 532 850, mobil.: 731 508 270

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).